Opravy bez poškození laku metodou PDR

Metoda PDR - Paintless Dent Repair

Kazí vzhled vašeho automobilu důlky nebo promáčkliny od krup, pádu předmětů, z parkovišť apod.? Tyto deformace karoserie na bocích či vodorovných plochách dokonale srovnáme pomocí speciálního nářadí a lampy, která odhalí i nejmenší nerovnosti.

Zkušení odborníci dokáží s touto metodou doslova zázraky a karoserii navrátí 100% původní stav.

Hlavní výhody použití metody PDR

  • neporušení laku
  • antikorozní úpravy
  • minimální časová náročnost
  • cenová výhodnost proti opravě lakováním.
  • Možnost provedení opravy na počkání.

(Pokračování textu…)

Lokální oprava poškozeného laku

žádné poškození laku pro nás není problém

Dokonalý vzhled spočívá v detailu

Protože tohle v naší firmě vždy platilo, začali jsme se v roce 2004 věnovat těmto malým opravám děr v karosériích. Ručně a v té nejlepší kvalitě.

Propracovali jsme se k vysoce efektivní technologii lokálních oprav autolaků a tu denně praktikujeme.
Už v roce 2012 jsme opravili zhruba 38 000 poškozených míst k plné spokojenosti našich zákazníků, kteří oceňují perfektní výsledek, cenu i čas opravy.

 

Nejčastější dotazy našich zákazníků:

(Pokračování textu…)

Díky mnoholetým zkušenostem poskytujeme kvalitní a profesionální služby :

  • Obnova ztraceného lesku (kartáče myček, oxidace, běžná údržba)
  • Odstranění škrábanců laku, oděrek a otěrů
  • Náprava chyb po lakování – „pomeranč“, smetí, mapy, kroužky apod.
  • Odstranění nežádoucích látek z povrchu laku (barva, rez, smůla, lepidlo, asfalt, apod.)
  • Opravy drobných poškození laku (škrábance, vrypy, odřeniny, výtluky od kamínků, apod.)

(Pokračování textu…)

Voskování laku
Kvalitní vosk vytváří na povrchu laku ochranný film, který snižuje tření a odpuzuje vodu a s ní i nečistoty. Odborně aplikovaný a vypracovaný do vysokého lesku, bude po dobu 6 měsíců účinně chránit lak vašeho automobilu před nepříznivými vlivy provozu a usnadní běžnou údržbu.

Samotné aplikaci vosku předchází důkladná příprava povrchu laku. Základem je ruční mytí a osušení všech detailů karoserie, individuálně pak odstranění asfaltu, náletu, případně úprava povrchu laku strojním leštěním a odstranění drobných poškození (škrábance, oděrky, výseky od kamínků, apod.)

Odpuzuje vodu a s ní i nečistoty
Vydrží působit 6 měsíců (Pokračování textu…)

Během Vašeho provozu automobilu dochází k oxidaci, vzniku drobných škrábanců nebo zašlosti vlivem slunečního záření a počasí. To má za následek snížení propustnosti světla a snížení viditelnosti za jízdy.

Donedávna byla výměna světlometů jediným řešením jejich špatného stavu. Pořízení nových světlometů je nákladné, a proto nabízíme levnější variantu v podobě renovace světlometů s 3M technologií pro odstranění škrábanců, zažloutlé vrstvy a konečné konzervace. Světla budou poté jako nová. Dobře provedená renovace světel je také dlouhodobě stabilní. (Pokračování textu…)

Chystáte se prodat auto a chcete ho vypucovat, aby vypadalo jako nové? Tak rovnou zajeďte k nám!
(Pokračování textu…)

Protože se staráme o auta komplexně, je samozřejmostí že se Vám dokonale postaráme o plátěnou střechu Vašich kabrioletů. Zajistíme Vám odborné čištění, obnovování barvy a impregnace plátěných a vinylových střech kabrioletů .

Kromě hloubkového čištění, obnovování barvy a impregnace rádi váš kabriolet také ručně umyjeme, navoskujeme, vyleštíme a vyčistíme interiér.
(Pokračování textu…)

Čistý a voňavý interiér je zárukou pohodlného a příjemného cestování. Víme jak postupovat při čištění každé jeho části, jak tyto části ošetřovat a jak docílit, aby interiér vypadal stále svěže.

Čištění interiérů se netýká jen osobních automobilů, ale také dodávek a karavanů. Stačí nás kontaktovat.

Máte možnost vybrat si z programů běžné údržby, až po kompletní čištění interiéru. Pokud by vám složení programů nevyhovovalo, můžete si dle vašich potřeb zvolit kombinaci služeb sami. Čištění interiérů provádíme i v zimních měsících, vůz předáváme suchý. (Pokračování textu…)